Desenli Folyo Modelleri

Desenli kendinden yapışkan folyolar ve modelleri masa, mobilya, dolap, tezgah üstü ve tezgah arası alanlar için kaplama folyosu olarak kullanılır. Üstelik bol çeşit, yüksek kalite, ful stok, sınırsız miktarda üretim ve en uygun fiyatları ile yapışkanlı folyolar Dekoros’ta. Aynı zamanda tüm Türkiye’ye ve tüm Dünya’ya gönderiyoruz. Ek olarak desenli kendinden yapışkanlı folyolar gramajlı ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Ancak piyasadaki ucuz ince yapışkan folyo malzemelerle karıştırmayınız.

Desenli Folyolar Nerelerde Kullanılır?

Her şeyden önce desenli folyo kaplama çeşitlerimizi banyo ve mutfakta dolap, mutfak tezgah arası, masa, duşakabin, fayans, buzdolabı, çamaşır makinası ve cam folyo kaplamalarında kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yüzlerce folyo çıkartma çeşidimiz içerisinden beğendiğiniz rengi ve modeli seçin, mobilya kaplama folyosu ile evinize yeni bir hava katın. Son olarak desenli folyo modelleri ve fiyatları incelemek için aşağıdaki kategorilere tıklayınız.

ÇİNİ FOLYOLAR TAŞ FOLYOLAR DÜZ FOLYOLAR SIVA FOLYOLAR AHŞAP FOLYOLAR ŞEFFAF FOLYOLAR FAYANS FOLYOLAR ÇİÇEKLİ FOLYOLAR DESENLİ FOLYOLAR MERMER FOLYOLAR ÇOCUK ODASI FOLYOLAR
İndirim!
İndirim!
 575,00 2.900,00
İndirim!
 575,00 2.900,00
İndirim!
 575,00 2.900,00
İndirim!
 575,00 2.900,00
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!